АДАПТИВНА ВЕРСТКА САЙТІВ

Щоб сайт, наприклад, інтернет-магазин, добре виглядав і на екранах і з великою діагоналлю, і на планшетах, і на мініатюрних дисплеях мобільних телефонів необхідна адаптивна верстка. Це потрібно через те, що у моніторів різних пристроїв від різних виробників відрізняється роздільна здатність. Рідкокристалічні матриці скажімо 240х360 і 1280х720 пікселів не можуть однаково відображати ту саму картинку, тому розробникам доводиться вживати заходів, щоб змусити браузер створювати прийнятний варіант на кожному.

Як робиться адаптивна верстка

Для початку роботи верстальника потрібний готовий макет, складений дизайнером проекту. Зазвичай він є одним або цілим набором файлів, виготовлених за допомогою графічного редактора. Адаптивна верстка полягає в тому, щоб розумно порізати цей макет на частини, з яких вдасться скласти цільне та гармонійне зображення на екранах будь-якого формату.

Ми готові взяти на себе створення сайту під ключ у Кривому Розі, будь то візитка, інформаційний портал або інтернет-магазин. Одним із етапів роботи виявиться адаптивна верстка, методика якої дуже добре відома майстрам студії. Все буде зроблено на найвищому рівні – телефонуйте або залишайте заявку на сторінці контактів.